Heb jij een mooie aanvulling voor ons historisch archief? Het is uniek dat we als vereniging een historisch archief hebben met documenten meer dan 100 jaar oud! Er is veel bewaard gebleven zoals koopakten, contracten en notulenboeken. De belangrijkste stukken hebben we veilig ondergebracht in een hoekje van het archief van de Historische Kring te Leek. Met dank aan Alle Veenstra is er een behoorlijke reconstructie van de geschiedenis van de “Vereniging Natuurschoon” mogelijk gebleken. Graag benutten wij zijn kennis en informatie - welke hij nu met veel enthousiasme overdraagt aan Monique - maar we zijn er van overtuigd dat er nog meer prachtige materialen & verhalen moeten zijn over 'Natuurschoon'.

Heb jij iets voor ons archief? Laat het dan weten aan Monique Torensma-Akker door een mailtje te sturen: . Monique houd zich al een tijdje bezig met bestuurswerk binnen onze vereniging, maar heeft ook aandacht voor ons historisch archief & sociale media. Ze neemt met alle liefde jouw stukken in ontvangst en hoort graag het verhaal erbij. Zij zorgt ervoor dat het gedocumenteerd word en aan ons historisch archief word toegevoegd. Hiermee hopen we de prachtige historie van onze vereniging en de omgeving goed te bewaren.